Portal psychologiczny: Instytut Psychologii Zdrowia

Kurs Pomocy Socjoterapeutycznej Dzieciom z Rodzin z Problemem Alkoholowym – edycja 2013

Fundacja ETOH zaprasza do udziału w Kursie Pomocy Socjoterapeutycznej Dzieciom
z Rodzin z Problemem Alkoholowym. Obejmuje on 120 godz. dydaktycznych zajęć seminaryjno-warsztatowych. Kurs adresowany jest przede wszystkim do wychowawców świetlic socjoterapeutycznych, opiekuńczo-wychowawczych, do osób prowadzących zajęcia socjoterapeutyczne z dziećmi z rodzin alkoholowych lub przygotowujących się do takiej pracy, pedagogów, nauczycieli pracujących w szkołach. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Fundacji ETOH, przy ul. Mszczonowskiej 6 w Warszawie.

Terminy sesji w 2013 r.:  12-14 kwietnia., 10-12 maja, 14-16 czerwca, 13-15 września,
4-6 października
.

Całkowity koszt udziału w Kursie wynosi 400 zł. 

Warunkiem przystąpienia do procesu rekrutacyjnego jest wypełnienie zamieszczonego na stronie Fundacji ETOH formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go faksem 022 836 80 80 wew. 36 lub pocztą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 1 marca 2013 r.

Więcej informacji organizacyjnych na temat Kursu, program zajęć oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie Fundacji ETOH: www.etoh.edu.pl

 

logo-z-napisem-białe