Nabór do Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii na rok 2021 został zakończony.

Jolanta Siechowicz

mgr Jolanta Siechowicz

jolanta siechowiczPsycholog i certyfikowany psychoterapeuta.

Ukończyła studia psychologiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Dalsze kształcenie w zakresie psychologii i psychoterapii odbywała w Katholieke Universiteit Leuven w Belgii, Richmond upon Thames College oraz CityLit w Londynie. Dyplom psychoterapeuty uzyskała kończąc czteroletnie studia podyplomowe w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii SWPS i Instytutu Psychologii Zdrowia PTP.

Odbyła staż kliniczny w Ośrodku Psychoterapii i Promocji Zdrowia IPZ "Ogród" prowadząc sesje psychoterapii indywidualnej i współprowadząc terapię grupową. Obecnie jest stałym współpracownikiem "Ogrodu". Wcześniej prowadziła psychoterapię osób dorosłych w Zespole Medycznych Szkół Policealnych, gdzie pracowała również jako nauczyciel przedmiotów psychologicznych.

Jako psychoterapeuta pracuje w podejściu integracyjnym pod stałą superwizją kliniczną certyfikowanych superwizorów PTP. Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych z problemami osobistymi, zaburzeniami lękowymi, nastroju, osobowości, poradnictwem psychologicznym oraz wspomaganiem rozwoju osobistego. Szczególne miejsce w jej praktyce zawodowej zajmuje praca z osobami z grupy DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików) i DDD (Dorosłe Dzieci z rodzin Dysfunkcyjnych) oraz terapia par. w obrębie tych obszarów z pasją prowadzi szkolenia i warsztaty.

Jest mamą uroczej Natalki. Po pracy lubi eksperymentować w kuchni, podróżować i towarzyszyć dzieciom w odkrywaniu świata.