Struktura organizacyjna Instytutu

INSTYTUTEM PSYCHOLOGII ZDROWIA PTP KIERUJE ZARZĄD W SKŁADZIE

JERZY MELLIBRUDA

Dyrektor Instytutu Psychologii Zdrowia PTP, dyrektor Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor psychoterapii.

RENATA DURDA

Kieruje Ogólnopolskim Pogotowiem dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ. Certyfikowana specjalistka ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, redaktorka naczelna dwumiesięcznika "Niebieska Linia", ekspertka w Radzie do Spraw Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem przy Ministrze Sprawiedliwości, członkini Zespołu Monitorującego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie przy Ministrze Pracy i Polityki Społecznej.

ZOFIA SOBOLEWSKA - MELLIBRUDA

Certyfikowana psychoterapeutka i superwizor psychoterapii, kieruje NZOZ Ośrodkiem Psychoterapii OGRÓD oraz Studium Terapii Uzależnienia, superwizor i nauczyciel psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii. Zastępca dyrektora IPZ.